dietetyk kliniczny, psychodietetyk, kosmetolog

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk, kosmetolog, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie i Uniwersytetu Opolskiego. Jej pasją jest gotowanie oraz zdrowy styl życia. Posiada wieloletnie doświadczenie w indywidualnej pracy z pacjentami. Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę przede wszystkim jego stan zdrowia, styl życia, potrzeby oraz upodobania kulinarne. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach.

Prawidłowe nawyki żywieniowe to podstawowy krok do tego, by cieszyć się zdrowiem i piękną sylwetką.

Zapraszamy na konsultacje z dietetykiem osoby pragnące zmienić nawyki żywieniowe, walczące z nadwagą i otyłością, chorujące na schorzenia dietozależne, rodziców z dziećmi, a także kobiety w ciąży i osoby uprawiające aktywność fizyczną.

Nasz dietetyk pokaże Ci jak mądrze i efektywnie wprowadzić nowe przyzwyczajenia czerpiąc z tego radość i uzyskując pożądane efekty.

Każda konsultacja u Pani Magister obejmuje badanie podmiotowe i przedmiotowe. Badanie podmiotowe składa się z wywiadu obejmującego określenie nawyków żywieniowych i wykazanie obecności indywidualnych błędów dietetycznych. Badanie przedmiotowe składa się analizy składu ciała (w tym szczególna rola oceny procentowej zwartości tkanki tłuszczowej, pomiarze wagi, określeniu wskaźnika masy ciała BMI), a także wykonanie badań antropometrycznych. Dalsza praca z chorym obejmuje dobranie zindywidualizowanej diety i określenie efektów wprowadzonych zmian.